Värviraamat Haldjaprintsess ja tema sõbradUser's  Imre Heero project in the category Print

Tere!

Mina olen Imre ja tahaksin tutvustada teile oma väikest tütart, kelle nimi on JolandaJolanda on 6-aastane ja käib lasteaias. Juba väga pisikese tüdrukuna meeldis talle joonistada inimesi, loomi, lilli, maju ja loomulikult haldjaprintsesse.  Neid joonistas ta õhinaga päevast-päeva. Ka nüüd ei möödu päeva mil ta pliiatsit kätte ei võta. 

Vahel on ta lasteaiast koju saabudes lausa meisterdus- ja joonistusnäljas.
 
4 aastaselt puhkes tal looming eriti õitsele. Joonistas väga palju tüdrukuid, printsesse, haldjaid, loomi. Laps oli väga produktiivne ja meile meeldis tema looming ja maailmatõlgendus. Tekkis mõte, teha tema töödest värvimisraamat, et jäädvustada tütre ilusaid pilte ja pakkuda teistele 2-7 aastastele printsessidele rõõmu ja käeharjutust.
 
Nüüd olemegi seda ideed realiseerimas. Värviraamatus on tema looming vanuses u. 4a 2kuud kuni 4a 8kuud. Mina klopsisin kavandi kokku, skännisin, küljendasin.  Valmiv raamat "Haldjaprintsess ja tema sõbrad" sisaldab 16lk pilte haldjaprintsessidest ja teistest tegelastest. Seal saab peale värvimise ka veidi joonistamisega kätt harjutada.
 
Me oleme väga tänulikud ja rõõmsad kui saame selle värviraamatu varsti valmis. Kindlasti on rõõmsad ka väikesed värvijad ja need kellele meeldib maailma vahel läbi väikese inimese silmade vaadata.
 
Aitähh!
 
Näide värviraamatusse tulevast pildist: 

Siin ka valik postkaarte:

Related projects

Livre "Les carnets de Montmartre"

  • 76%raised
  • 3333€pledged
  • 26 days to go

Open the world through stories – let’s bring innovative study method to Estonia!

  • 75%raised
  • 9004€pledged
  • 8 days to go