3D-MORPG mäng „Kutimuti: XI.vahetus"Kasutaja  Mario Kartezi projekt kategoorias Mäng

Mängi videot

Kui mõned unistavad väiksena kosmonaudiametist, siis mina olen lapseeast saadik unistanud arvutimängu loomisest. Aastatepikkune õppimine on jõudnud punkti, kus alguse on saanud Eesti esimese 3D-MORPG (Multiplayer Online Role Playing Game) mängu loomine.

Mäng „Kutimuti: XI. vahetus“ baseerub Laulasmaal asuval Kutimuti noortelaagril. Virtuaal-Kutimutit on vallutanud „zombie-ossid“, kes püüavad noorte meeli üle võtta, täites need mõtestamata muusikaga ja kohatu elustiiliga. Mängijad asuvad lootustandvate noorte rolli, kes aitavad hävitada „zombie-ossid“. Seiklusel ootavad mängijaid ees mitmed kummalised ja humoorikad karakterid. Kuna tegu on teatrilaagriga, siis leiab mängumaailmas ka mitmeid viiteid nii eesti-kui ka välismaaklassikale. „Kutimuti: XI. vahetus“ ühendab sotsiaalse ja lõbusa aspekti, jättes kõrvale mõttetu vägivalla.

Olen töötanud oma firmaga mängu kallal 2 kuud ning oleme jõudnud staadiumisse, kus valmis on algne mängitav versioon, kuid et luua mängust virtuaalmaailm, kus kõik saaksid mängida, puudub meil piisav tehnika ning raha serverite rentimiseks.

Kutimuti: XI. vahetus" valmib plaanipäraselt 2015. aasta sügiseks!

Kõik preemiad ja nende kohta informatsiooni saadan toetajatele e-maili teel!

Küsimused ja kontakt:
kontakt@kohvstuudio.ee