EEK meditatsioonisilindridKasutaja  Vaike Martin projekt kategoorias Sündmus

Valgussaare Looduskoolil täitub sel aastal 17 tegevusaastat. Selle aja jooksul on toimunud palju laagreid, õppepäevi, lõkkeõhtuid, vestlusringe ja töötubasid. (nt. roosimoosi-, viiruki-, taari valmistamine.)
 


 


 

Küsime tihti: "Kas sellist Eestit tahtsimegi?". Näeme paljudes valdkondades, et Eestis ei ole asjad korras ning rahvas on rahulolematu. Et aga asjad muutuksid paremaks, peavad inimesed paremaks muutuma. Üks meid kõiki puudutav teema on meie looduskeskkond ja metsade tervis. Ka Valgussaare Looduskooli puudutab metsaraie teema väga valusalt ja otseselt. Lähedal asuva Allika ja Velise jõe hoiuala (Natura2000) suutsime päästa, musttoonekure kodu (I kategooria kaitsealune liik) kahjuks mitte. Sarnaseid olukordi võime pea igal pool üle Eesti kohata.

Hooandjas kogume raha (500.- eur.) 200 paari meditatsioonisilindrite valmistamiseks (silindrid on Patendiametis menetluses).

Ühismeditatsioon silindritega toimub pööripäeval, 21. juunil 2020. Ühismeditatsiooniga saab leevendada mitmeid ühiskondlikke hädasid või kitsaskohti. Erinevates riikides on tehtud sel teemal palju teaduslikke katseid. Katsetulemused näitavad, et sõltuvalt sellest, kui palju inimesi korraga sama mõtet mõtlevad, tahte jõud kordistub.
 


 


 

Silindrid valmivad hiljemalt 1. juuniks, hiljemalt 10. juuniks jagatakse silindrid osalejatele tasuta üle Eesti laiali. Soovi korral võib meditatsioonist osa võtta Valgussaare Looduskoolis (asub Raplamaal, Eesti südames). Kohale tulemine ei ole nõutav, silindritega meditatsioon võib toimuda osalejale sobivas paigas, oluline on ühtne kellaaeg.
 

Sarnased projektid

N60RUS: juubelikontserdid, CD, raamat

  • 28%kogutud
  • 1658€toetatud
  • 33 päeva veel

Multimeedialaager APARAAT

  • 14%kogutud
  • 341€toetatud
  • 5 päeva veel