Hariduslik mäng RUSwithFUNKasutaja  Muvio OÜ projekt kategoorias Mäng

Hei!

Minu nimi on Lyosha Razin. Olen vene keele õpetaja.

Märkasin kord, et vene keele õpe koolides on jäänud konservatiivseks ja kuivaks. Viis aastat tagasi lõin mitteformaalse ja mängulise vene keele kursuse IVAN, mis sai väga positiivset tagasisidet õpilastelt ning hiljem ka Haridus- ja Teadusministeeriumi preemia innovaatilisuse eest.
 


 

Minu uueks projektiks on hariduslik interaktiivne videomäng RUSwithFUN, tänu millele saab igaüks vene keelt õppida rõõmuga ning mänguliselt online'is. Mängu prototüübiga saab tutvuda veebilehel: www.ruswithfun.com
 


 

RUSwithFUN idee on imelihtne. Õpilase ülesandeks on ära arvata sõna, mida talle seletatakse.

Palusin meie õpetajaid, sõpru, näitlejaid ja telesaatejuhte seletada sõnu vene keeles spontaanselt, nii nagu nad teeksid seda oma sõprade seltsis. Nii salvestasime üle 500 mänguvideo!

Mängida saab kolmel tasemel liikudes lihtsamalt keerulisemale. Igasse mänguringi on loodud 10 videot. Mänguringi lõpus saab õppija teada oma tulemuse.
 


 

Mäng võimaldab oma vastuseid kontrollida, vaadata seletavaid videoid korduvalt ja subtiitrite abil fraase pähe õppida. Meil on plaanis salvestada kokku 1000 mänguvideot.

Jooksvas etapis on osa tööst lõpule viidud, valmis on ka veebilehe prototüüp. Otsime lisafinantseeringut summas 1200 eurot, et projekti esimene etapp lõpule viia.

Tänu Sinu abile saame sõnu seletavaid videoid juurde salvestada (mida rohkem videoid, seda huvitavam on mäng), lisada juurde vajalikud funktsioonid ja meelitada mängu esimesi kasutajaid.

Hea meelega jagame valmisprojekti tulemusi meie toetajatega ― lisasime need boonuste nimekirja!

Sarnased projektid

Toila on Eesti pärl

  • 60%kogutud
  • 362€toetatud
  • 22 päeva veel

Videokursus: Kuidas tulla toime pingete ja keeruliste tunnetega

  • 60%kogutud
  • 3007€toetatud
  • 20 päeva veel