Multifunktsionaalne kott SOLUNAKasutaja  Karin Terasmaa projekt kategoorias Disain

SOLUNA on multifunktsionaalne kott igaks olukorraks - nii päeval kui õhtul. Sellele viitab ka meie kahest sõnast koosnev brändi nimi: sol (päike) ja luna (kuu).

Tänapäevane elustiil on kiire ning nõuab paindlikkust, SOLUNA on mõeldud kaasaegsele inimesele, kes väärtustab funktsionaalsust ning jätkusuutlikku disaini.

SOLUNA asutajad on kolm aktiivset naist, kes nagu enamus meist, kannab igapäevaselt endaga kaasas nii sülearvutit kui ka käekotti. Sellepärast otsustasime disainida funktsionaalse koti, mida on võimalik kohandada vastavalt vajadusele.

Seljakott/õlakott, kuhu mahub kõik vajalik, ka sülearvuti, ning väike eemaldatav käekott, mida vajadusel saab kanda ka eraldi suurest kotist.
 


 

Me väärtustame jätkusuutlikku disaini ning oleme võtnud selle oma brändi südameasjaks. Meie esimene seeria on valmistatud taastöödeldud nahast, kuid me soovime koti puhul kasutada erinevaid jätkusuutlikke materjale, nagu näiteks ananassitaime lehtedest valmistatud Pinatex, želatiini nanokiududest valmistatud Gelatex ja teisi naha alternatiivmaterjale.
 


Taastöödeldud nahk
 


Pinatex
 


Gelatex
 

Videol ja fotomaterjalidel olev esimene illustreeriv prototüüp on tehtud kunstnahast ning meie Hooandja projekti eesmärk on koguda rahastust materjali soetamiseks ja esimese seeria tootmiseks, mida loodame klientideni tuua hiljemalt märtsikuus. Kõigile toetajatele anname meili teel teada meie esimese partii valmimisest. Hindame väga teie tagasisidet meie tootele.
 


 

Meie kontaktid:
solunainformation@gmail.com
www.soluna.webflow.io