TeatriPolygoni Stuudio etendus “Qvartett! Mis? Kus?”Kasutaja  Marja Leisk projekt kategoorias Teater

Mängi videot

Ahhoi Hooandjad!

Teatrikool TeatriPolygon asutati 2009. aastal. Sama kaua on tegutsenud edasijõudnutele mõeldud TeatriPolygoni Stuudio. Vilgas tegevus algas 2010. aastal dialoogi/monoloogi vormis algupärase materjaliga S.Nurklik "Kas ma olen nüüd elus" ja 2011 esietendus juba kaks lavastust: kaasaegse sõnakasutusega J.Ashilevi "Nagu poisid vihma käes" ja suvel Madis Kõivu keerulise teatrikeelega “Peiarite õhtunäitus”.
Õnnestumised innustavad jätkama ning seda füüsilise teatri suunas, kaasates ka keerulisemat vormi tantsuteatri näol. PolygonTeatri lavastaja ja Stuudio juhendajale Tamur Tohvrile jäi silma Samuel Becketti “MisKus” ja Bogusław Schaeffer “Kvartett neljale näitlejale”. Ta pani need kokku ning kutsus appi Free Flow tantsustuudio eesotsas koreograaf Alice Aleksandridiga, kes meid liikuma paneb! Lavastus aga ei saa mööda taas algupärasest eesti dramaturgiast ning sedapuhku palusime monolooge kirjutama Maike Tubina ja Liis Väljaotsa.
 
Uue lavastuse pealkirjaks saab “Qvartett! Mis? Kus?”.
 
Ooteruumis on alati inimesi. Erinevaid inimesi, kelle ainus kokkupuutepunkt ongi see ootesaal kui ruum, sest isegi see, mida nad ootavad, võib olla erinev! Igaüks neist võtab seda aega ja ruumi omamoodi – kelle jaoks on see paus unistamiseks, kelle jaoks on see ajaraiskamine kiirustavas maailmas. Kuid kellegi tarvis on see hetk, et mõelda iseenda jaoks läbi nii olnud kui tulevad momendid sellest või mõnest muust päevast.
 
Beckett ja Schaefferi kooslus on ühest küljest kirjeldamatu, kuid teisalt annab võimaluse näha ja välja elada kõik need mõtted, ideed, fantaasiad, painajad, igapäevased ja mured, mida meie kõigi pead on täis ning mis aegajalt vajavad väljaelamist! Ära muretse, me räägime just Sinust!
 
Saadud toetuse eest saame lambid ära kustutada ja prožektorid tuua ning värvilised kostüümid selga!
 
 
Esietendus 17.11 ning asukohaks Rävala 8, 7. korrus.

Sarnased projektid

Virtuaalrännak Revalis

  • 30%kogutud
  • 1051€toetatud
  • 9 päeva veel

Koduloomadeteater

  • 15%kogutud
  • 370€toetatud
  • 37 päeva veel