Toiduvõluri kohviku avamineKasutaja  Toiduvõlur projekt kategoorias Kodanikualgatus

Tere, mina olen Kaijaliina. Kokk, ema kahele armsale lapsele. Toiduvõluri süda ja nägu.

Kokkamine on minu kirg ja teen seda südamega. Laste ja pere kõrvalt pole sellega alati lihtne tegeleda, kuid kui seisan köögis, olgu kell või 3 öösel, saabub mu hinge rahu ja kokkamine annab mulle midagi, mida miski muu mu hinges täita ei suuda.

Olen aastaid unistanud oma kohvikust, kohast kus uks käib aina kinni ja lahti ning inimesed lahkuvad näod naerul ja kõhud täis. Et ka kaugemalt liikuv rahvas sooviks Haapsalu maanteelt alla Turbasse keerata, sest 'Seal olid ju need imemaitsvad toidud, võtame maale vanaemale ka tüki kooki kaasa'. Kuulen juba seda suminat, sagimist mis ümber Toiduvõluri kohviku keema hakkab. Turba on see armas alev, kuhu soovin juba sel suvel selle koha võluda. Täna tean, et teostuseks on minust vähe ja seepärast proovin, et ehk koos suudame selle kohviku rajamiseks puuduoleva summa kokku saada ja saame muretult 14. juunil 2020 kohviku avada.

Kohvik on tulemas soojakusse, kus saavad olema armsad 18 ruutmeetrit. Sisse on plaanitud vähemalt 6 istekohta + kohad terassile.
 


 

Palju on kohviku jaoks juba olemas, palju veel vaja.

Oma jõududega saime soojaku, elektriliitumise, uue plekimaterjali, uuemad uksed ja aknad. Olemas on ka enamus seadmeid(külmikud, küpsetusseadmed).
 


 

Raha napib aga viimistluseks, soojustusmaterjalide ja vahendite soetamiseks, sise elektritöödeks, terassi ehituseks, mööbli soetamiseks. Puudu on veel üks korralik kohvimasin ja kütteseade kohvikumajakesele. Samuti on vaja soetada reklaam välifasaadile.

Lootsin oma teenitud vahenditega hakkama saada, kuid praegu leviv viirus on ära jätnud sünnipäevad, pulmad ja muud üritused ning seetõttu on töö suures mahus vähenenud.

Ma ei tea, kui kaua see kõik kestab, kuid üks on kindel - kaasa müüa saan kõiki hõrke toite avamisest alates!

Ehk juba suve lõpus on see viirus ununemas ja saame kõik koos terrassil istuda ja teineteise seltsi ja parimaid toite nautida.

Armas hooandja! Toeta Toiduvõluri kohviku avamist, iga väiksemgi toetus on suur abi!

Näeme 14. juunil 2020 Turbas!

Järgi meie tegemisi Facebookis: Toiduvõlur
 

Sarnased projektid

Toila on Eesti pärl

  • 56%kogutud
  • 337€toetatud
  • 26 päeva veel

Videokursus: Kuidas tulla toime pingete ja keeruliste tunnetega

  • 58%kogutud
  • 2917€toetatud
  • 24 päeva veel

Aitame EHTSAID Saaremaa ja Muhumaa tootjaid

  • 9%kogutud
  • 940€toetatud
  • 3 päeva veel