UUE TŠEMPIONIKULLA JÄRGI KOOS PROFESSIONAALIDEGA!Kasutaja  Антон projekt kategoorias Sport

Olen Anton Rzhanov, Eesti Veespordialade Kooli juhataja. Meie kool pakub lastele veepalli treeninguid ning meie treenerid tulid veepalli maailmatšempionideks aastal 2017 vanuserühmas 65+. 


 

Viimase 15 aasta jooksul on Veteranide meeskond aktiivselt osa võtnud Maailma- ja Euroopa meistrivõistlustest ja toonud ka Eestile erinevaid võite:

2005 – Euroopa meistrivõistlused, pronks

2009 – Euroopa meistrivõistlused, hõbe

2010 – Maailmameistrivõistlused, pronks

2016 – Euroopa meistrivõistlused, pronks

2017 – Maailmameistrivõistlused, kuld

2018 – Euroopa meistrivõistlused, hõbe

 

 

Käesoleval aastal toimuvad maailmameistrivõistlused Lõuna-Koreas, Gwangju linnas. Kõik varemtoimunud välissõidud meistrivõistlustele on toimusid sportlaste omal kulul. Kui võistlused toimuksid Euroopas, suudaks meeskond ise katta kulud, mis puudutavad transpordi-, majutus- ja osulasutasusid, kuid paraku ei ole kõigil veteranidel võimalus soetada endale lennupileteid Koreasse. Seetõttu pöördubki Eesti Veespordialade kool oma abipalvega Teie poole.

Ühe sportlase osalemine MM-il maksab ligi 1500 EUR (transpordikulud + majutus). Edukaks tulemuseks on vaja MM-ile saata 12 sportlast. Eesmärgiks on toetust koguda ühe, või kui õnnestub, siis lausa kahe sportlase jaoks! Meeskond võtab pidevalt osa erinevatest üritustest ja on valmis erinevateks koostöö vormideks sponsoritega. 


 

Kõrge lõpptulemuse perspektiiv on suur, kuna viimased kolm aastat on meeskond alati toonud Eestile võidumedaleid! Võib julgelt väita, et Eesti veepallurite meeskond on Eesti spordi üks edukamaid esindajaid. Nad on Eesti spordi uhkus!

Aitame koos koguda raha uue maailmataseme edu saavutamise nimel! Teie abi on mitte ainult piletiraha, vaid ka usk meie veteranidesse, mis lisab neile jõudu ja kindlust selles, et neile hoiab pöialt terve riik! 
2017 aasta mängu saad näha siit: FINA World Masters Championships 2017 - Budapest

Sarnased projektid

Narva Airsoft CQB areen

  • 120%kogutud
  • 4185€toetatud
  • 2 päeva veel