;

The Queen Of Spades EP "We Are Doomed" Пользователь  The Queen Of Spades проект в категории Музыка

Hei - hei!

Meie oleme The Queen Of Spades. Oleme blues-rock power trio Tallinnast, kes on tegutsenud juba mõnda aega, kuid antud koosseis tuli kokku alles selle aasta maikuus. Kuna plaadi väljaandmine on meie kõigi jaoks olnud juba pikaaegne unistus, oleme otsustanud seada sammud stuudio poole.

EP, mis kannab pealkirja "We Are Doomed", koosneb 5st teosest, millest kõik on originaallooming. Astudes natuke eemale ka tavapärasest trio kooslusest, oleme kaasanud endaga mitu andekat külalismuusikut. Plaat peaks nägema ilmavalgust jaanuari alguses. Enne seda laseme välja ka singli, mis ühtlasi kannab ka sama pealkirja, mis plaat ise.

Hetkeseisuga on meil veel paar väikest asja salvestada ja siis saame asuda miksimise ja masterdamise kallale. Kuna plaadi tegemine ei ole just kõige odavam tegevus, oleme otsustanud pöörduda oma abipalvetega Teie poole. Annetatud rahade eest maksame kinni kõik stuudiotunnid, EP miksimise ja masterdamise, kui ka plaadi füüsilise trükkimise. Muidugi on meil ka Teie panuste eest sobivad tänukingitused.

Oleme kõigile südamest tänulikud ja loodame, et aitate meil ellu viia oma unistuse.                            

Saate meie tegevuste ja muusikaga end kursis hoida siin:  

 
Aitäh!  • 49 поддержавших
  • 2024€собрано от запланированных 2000€

Успешный проект

Проект был поддержан 26.Dec.2016