;

Mitmekülgsemad treeningud lastele Prodance Tantsustuudios!Пользователь  Prodance Tantsustuudio проект в категории Спорт

Prodance Tantsustuudio on professionaalne ja armas stuudio, mille eestvedajateks on Lilian Veetamm ja Grisse Koppel. Oleme uue nime all tegutsenud juba kaks aastat. Meie treeningud toimuvad: Tallinnas, Kallaveres, Kuusalus, Peetris, Lagedil, Tabasalus, Murastes, Viimsis, Pääskülas, Rahumäel ja Kristiines. Lisaks koolidele teeb Prodance Tantsustuudio koostööd ka lasteaedadega, kus toimuvad samuti showtantsu-, cheerleadingu-, iluvõimlemise- ja akrobaatikatreeninguid.
 


 

Hooandja projektist loodame leida toetust, et meie õpilastele pakkuda mitmekesisemaid tantsu-, iluvõimlemis-ja akrobaatikatunde. Meile on oluline, et tantsustuudio areng oleks pidevas liikumises.

Eesmärk on viia meie treeningud järgmisele tasemele, selleks on  meil vaja iluvõimlemise linte, palle, rõngaid ja hüppenööre. Rõngastega ja pallidega saame teha erinevaid viskeid, veeretamisi, läbihüppeid, põrgatusi jne. Hüpits on kasutusel peamiselt hüppevahendina. Lindiga on võimalik teha mitmeid liikumisi (ringe, kaheksaid, sik-sakke jms). Nende vahendite abil saame muuta tunde huvitavamaks.

Akrobaatikaks vajame õhkrada koos maandumismatiga. Õhkrada annab lastele võimaluse teha akrobaatilisi elemente, mida tavalisel matil on õppida keerulisem. Maandumismatt on tarvilik, et kõik elemendid saaksid ohutult lõpetatud.
 

ProDance Tantsustuudio trenni on oodatud kõik tantsuhuvilised, olenemata varasemast tantsu- kogemusest ja vanusest. Tantsutrennides arendame rütmitunnetust ning õpime erinevaid kavasid. Tantsutrenn loob positiivseid emotsioone ning trennides õpitavad kavad arendavad laste mõtlemisvõimet ja kehalist liikumist. Iga õpilane on oluline, pühendume neile personaalselt, lähtudes tantsijate võimetest. Treeninguid kombineerime rühmatreeningute, suve-ja linnalaagrite ning põnevate esinemistega.

Peale projekti lõppu võtame kõikide toetajatega ise ühendust, et kokku leppida kingituste kättesaamine!

  • 30 поддержавших
  • 761€собрано от запланированных 3950€

Закончился

Проект не был поддержан и был закрыт 10.Jan.2020

Related projects

Нарвская айрсофт CQB арена

  • 32%собрано
  • 1110€поддержано
  • 39 дней осталось