;

Vanglakassi päevikudПользователь  Girta Vaarmann проект в категории Печать

Hei!

Olen vabakutseline kirjanik ja luuletaja. Laval aastast 2015. Tänaseni võib mind jälgida ka Facebookis, mis on koduks minu luulelehele.

Soovin avaldada oma esimest romaani "Vanglakassi päevikud". Päevikuvormis raamat räägib Tallinna Vangla endisest inspektor-kontaktisikust Lindast. Naine põleb oma töökohal läbi ja satub Seewaldisse. Vaimuhaigla seinte vahel unistab Linda "Eesti otsib superstaari" saates osalemisest. Linda ei ole nõus kohtuotsusega, mis piirab tema vabaduse. Ja, mis kõige olulisem... Või nii vähemalt tundub... Võimaluse laulusaates osalemast.

Mida teeb ja mõtleb Linda Seewaldi seinte vahel? Kuidas reageerivad tema äkilisele haigestumisele lähedased, endised kolleegid ja sõbrad? Millise võimaluse peategelane leiab, et teostada kinnisideeks muutunud soov osaleda "Eesti otsib superstaari" konkursil? Kuidas kogu lugu kulmineerub?

Tekkis huvi? Vastused Sinu küsimustele juba raamatu kaante vahel.

"Vanglakassi päevikud" on äärmiselt emotsionaalne, õpetlik, romantiline ja valusalt naljakas lugu, mis kellegi raamaturiiulile tolmu koguma kindlasti ei jää.

Raamatu ilmumise aeg: 21.01.2020.

Kingitused saadan postiga. Iga kingituse juures pilet. Saame siis tuttavaks!

Tänan tähelepanu eest! :)

Teie Girta
 

  • 26 поддержавших
  • 553€собрано от запланированных 2500€
  • 2 дней
    Проект будет поддержан 6. December только в случае, если он наберёт всю установленную в качестве цели сумму.
Поддержите проект!